Ilmansuodatin PURRO PUR-HA0200

21,34 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000014676 Osasto: Tuotemerkki:

Ilmansuodatin PURRO PUR-HA0200 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 11033777, Volvo 110337771, Volvo 11033777 6640, Volvo 11110148, Volvo 11110148-1. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,378 kg
Mitat 10 × 10 × 36 cm
Kiinnitysasento

345.0 mm

Ulkohalkaisija

90.0 mm

Ulkohalkaisija 2

83.0 mm

Sisähalkaisija

76.0 mm

Sisähalkaisija 2

17.0 mm

Suodattimen tyyppi

Cartridge

Muoto

circular straight

Paino

0,38 kg

Ulkoläpimitta [mm]

90.0

Sisäläpimitta [mm]

76.0

Sisäläpimitta 1 [mm]

17.0

Ulkoläpimitta 1 [mm]

83.0

Korkeus (mm)

345.0

vain tuotenumerolle

C 17 225/3

Suodatintyyppi

Suodatinpanos

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Ilmansuodatin PURRO PUR-HA0200”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä PURRO PUR-HA0200 Ilmansuodatin soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD42A
Volvo PentaD45BPP

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO11033777
VOLVO110337771
VOLVO11033777 6640
VOLVO11110148
VOLVO11110148-1
VOLVO2262480
VOLVO4765611
VOLVO4785611
VOLVO47856117
VOLVO6644840
VOLVOVOE11110148
VOLVOVPOE1111014
VOLVOVPOE11110148

Ristiviitteet

AIR REFINERAR208
AIR REFINERARM 15-1276
ALCO FILTERMD-7062
AMERICAN PARTS94532
BALDWINPA2837
BALDWINPA3601
BOSCH0 986 B03 903
BOSCH1457429822
BOSCH9455087011
BOSCH9455087046
BOSCHS0082
BOSCHS9822
BOSS FILTERSBS01-349
CLARKAFK689
CLEAN FILTERMA 802
COOPERSAZA203
COOPERSAZA203T
COOPERSFIAAMFL6544
COOPERSFIAAMFLI6800
DELPHI LOCKHEEDAP3659
DELPHI LOCKHEEDLK3659
DONALDSONP154147
DONALDSONP775368
DONALDSONP776694
EXMANAE20130
FILTRONAM414W
FLEETGUARDAF1842
FLEETGUARDAS 1842
FLEETRITEAFR81842
FRAMCA4202SY
FRAMCA7712SY
GREYFRIARS1202A
GUARDIANG151276
GUD FILTERSADG 1216
GUD FILTERSADG631
HAMM385905
HENGST FILTERE114LS
HENGST FILTERE114LSY
JURA HIFISA11792
KOEHRING5821015
KRALINATORLA1102
LINDE000 983 9018
LINDE016000000800
LINDE016 000 000 8 001
LINDE160000008001
LINDE9839018
LINDE9839021
LOESING024032
LOESING24032
LUBERFINERLAF1715
LUCASEFA420
MAGNETI MARELLIFA810
MAHLELKS41
MAHLELXS 41
MAHLELXS 41/1
MAHLESE 080
MANN & HUMMELCF1200
MANN & HUMMELCF800
MOTORCRAFTBFA 119
MOTORCRAFTEFA 420
NAPA6532
NAPA9098
NELSON84908S
ORENSTEIN & KOPPEL0936693
ORENSTEIN & KOPPEL765821
ORENSTEIN & KOPPEL8003742
ORENSTEIN & KOPPEL936693
PARKER/RACORAR618/0
PURFLUXA508
PURFLUXA814
PUROLATORA1041
PUROLATORA67100
PUROLATORAF3100
PUROLATORLKS 41
PURROPUR-HA0200
SAVARA92367417
SAVARASA674
SURE FILTERSFA0800S
TECNOCARA491
UFI2705500
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTCF800
VALMET0501 8609
VALMET80062100
VMCAF776694
VMECH- 13530
WALGAHN-MOTORENTECHN00811623
WALGAHN-MOTORENTECHN811623
WIX46532
WIX49098
WIX546532
WIXW42902
WOODGATEWGA114S
ZF0070131163