Vaihtovirtalaturi HC-CARGO CAR114411

147,31 € Sis. alv 25,5 %

Kubota

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta huomenna klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000001054 Osasto: Tuotemerkki:

Laturi HC-CARGO 114 411. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 3,552 kg
Mitat 23 × 19 × 20 cm
Jännite

14.0 V

Vaihtovirtageneraattorin latausvirta

40.0 A

Talja

Kyllä

Urien määrä

1.0 pcs

Taljan halkaisija

63.0 mm

Venttiilin ohjaustyyppi

New with a deposit

Paino

3,55 kg

Jännite (V)

14.0

Laturi varausvirta (A)

40.0

Rihloja (kpl)

1.0

Hihnapyörä-Ø [mm]

63.0

Pituus (mm)

141.0

Pistokemallin tunnus

PL10

Pyörimissuunta

Pyörimissuunta myötäpäivään

Etäisyys hihnapyörästa laturiin [mm]

61.2

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vaihtovirtalaturi HC-CARGO CAR114411”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

AD KUHNER553143RI
AS-PLA6163DENSO
AS-PLA6163S
CASCOCAL40128
DENSO0210800890
DENSO1002119080
DENSO1002119081
DENSO1012113720
DENSO1012113721
DENSO1012113722
DENSO1012113723
DENSODAN1067
ELSTOCK28-6856
ERA209442
ERA209442A
HC-CARGO114411
HC-CARGO1157-397
HELLA8EL012240721
LOMBARDINI1157326
LOMBARDINI1157397
LOMBARDINIJFZ155A
PSH115512040
WAI13127N