Vaihtovirtalaturi WAI GLOBAL 13068NWAI

138,97 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000008221 Osasto: Tuotemerkki:

Laturi WAI GLOBAL 13068NWAI vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo Penta 3803227.2, Volvo Penta 841766-9, Volvo Penta 872018-7, Volvo Penta 872926-1. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Jännite

12.0 V

Vaihtovirtageneraattorin latausvirta

50.0 A

Talja

Ei

Venttiilin ohjaustyyppi

New

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vaihtovirtalaturi WAI GLOBAL 13068NWAI”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO PENTA3803227.2
VOLVO PENTA841766-9
VOLVO PENTA872018-7
VOLVO PENTA872926-1

Ristiviitteet

DELCO REMYDRA3623
HELLA8EL730040001
ISKRAAAK3802
ISKRAIA1438
PRESTOLITE ELECTRIC66021151M
REMYRA00138
VALEO100605
VALEO100606
VALEO103141
VALEO103142
VALEO2100606
VALEO2103141
VALEO2103142
VALEO2518039
VALEO2518040
VALEO2518055
VALEO510839
VALEO518039
VALEO518040
VALEO590049
VALEOA13N147M
VALEOA13N148M
VALEOA13N1M
VALEOA13N2M
VALEOA13N35M
VALEOA13N57M
VOLVO PENTA38032272
VOLVO PENTA834625-6
VOLVO PENTA841378-3
VOLVO PENTA858838-6
VOLVO PENTA858839-4
VOLVO PENTA8729261
WAI GLOBAL13068NWAI