Öljynsuodatin HENGST H17W02

7,43 € Sis. alv 25,5 %

Kubota / MerCruiser / Mercury / Perkins / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta huomenna klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000001087 Osasto: Tuotemerkki:

Öljynsuodatin HENGST H17W02 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 3130906, Volvo 430143, Volvo 4301438, Volvo 4804651, Volvo 6612598. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,51 kg
Mitat 10 × 10 × 14 cm
Suodattimen tyyppi

screwed

Kiinnitysasento

133.0 mm

Ulkohalkaisija

93.0 mm/ · 73.0 mm

Sisähalkaisija

63.0 mm

Tiivisteen ulkohalkaisija

73.0 mm

Kierteen koko

3/4 inch

Paino

0,51 kg

Ulkoläpimitta [mm]

93.0

Sisäläpimitta [mm]

63.0

Ulkoläpimitta 1 [mm]

73.0

Kierremitta

3/4-16 UNF

Korkeus (mm)

133.0

Suodatintyyppi

Ruuvattava suodatin

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Öljynsuodatin HENGST H17W02”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä HENGST H17W02 Öljynsuodatin soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaAQD21A
Volvo PentaAQD21B
Volvo PentaD42A
Volvo PentaMD21A
Volvo PentaMD21B

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO3130906
VOLVO430143
VOLVO4301438
VOLVO4804651
VOLVO6612598
VOLVO66125980
VOLVO795097
VOLVO7950975
VOLVO8357790

Ristiviitteet

AC DELCOHC 2
AC DELCOPC2009E
AC DELCOPF1
AC DELCOPF 1 HC
AC DELCOPF 2
AC DELCOSC
AC DELCOSP
AC DELCOSX
AC DELCOX21
AC DELCOX 4017 E
AC DELCOX 4018 E
AC DELCOX61
ACIACI 3224905
ALCO FILTERSP801
ALCO FILTERSP826
ALCO FILTERSP866
ALCO FILTERSP920
ALLIS-CHALMERS02305781
ALLIS-CHALMERS02324211
ALLIS-CHALMERS02325784
ALLIS-CHALMERS02349008
ALLIS-CHALMERS02370005
ALLIS-CHALMERS02513810
ALLIS-CHALMERS132578
ALLIS-CHALMERS230578
ALLIS-CHALMERS232241
ALLIS-CHALMERS232421
ALLIS-CHALMERS232578
ALLIS-CHALMERS234900
ALLIS-CHALMERS237000
ALLIS-CHALMERS251178
ALLIS-CHALMERS4511629
ALLIS-CHALMERS4511629-0
ALLIS-CHALMERS64511629
ALLIS-CHALMERS65411629
ALLIS-CHALMERS70237000
ALLIS-CHALMERS72370000
AMC3153230
AMC8890499
ASHIKA10-02-206
BALDWINB1
BALDWINB2
BALDWINB246
BALDWINB253
BALDWINB297
BALDWINBT251
BALDWINBT266
BALDWINBT524
BALDWINV1F
BALDWINV2F
BOSCH0451104001
BOSCH0451104063
BOSCH0451203001
BOSCH0 451 203 001-850
BOSCH0451203153
BOSCH0 451 203 176
BOSCH0451302182
BOSCH0986452001
BOSCH0986452002
BOSCH1986452001
BOSCH1986452002
BOSCH9 000 022 105
BOSCH9450732008
BOSCH9 451 103 610
BOSCH9 457 280 530
BOSCH986452001
BOSCH986452002
BOSCHP2001
BOSCHP3001
BOSCHP4063
CHAMPLS23
CHAMPPH 2832
CHAMPIONC105
CHAMPIONC150
CHAMPIONX 150
CLARK162709
CLARK2334729
CLARK899839
CLARK945928
CLARK990937
CLEAN FILTERDO225
CLEAN FILTERDO 225/D
CLEAN FILTERDO298
COOPERSAZL 008
COOPERSAZL028
COOPERSAZL030
COOPERSAZL109
COOPERSZ1289
COOPERSZ43
COOPERSZ 45
COOPERSZ47
COOPERSZ877
COOPERSZ89
COOPERSFIAAMFT4403
COOPERSFIAAMFT4403A
COOPERSFIAAMFT4805
CROSLAND2226
CROSLAND439
CROSLAND532
CROSLAND616
CROSLAND637
DELPHIEFL514
DELPHIFX0001
DELPHIFX0021
DELPHIFX0024
DELPHIFX0070
DONALDSONP550008
DONALDSONP550299
DONALDSONP551446
DONALDSONP553210
DONALDSONP779126
DONALDSONP779157
DONALDSONP779181
DONALDSONP779186
DONALDSONP779204
EATON141055400
EATON900506401
FILTRONAP102/1
FILTRONAP117/1
FILTRONOP549
FLEETGUARDHF6351
FLEETGUARDLF3306
FLEETGUARDLF3313
FLEETGUARDLF3324
FLEETGUARDLF3401
FLEETGUARDLF3466
FLEETGUARDLF3487
FLEETGUARDLF3530
FLEETGUARDLF3685
FLEETGUARDLF3956
FLEETGUARDLF551
FLEETGUARDLF551A
FLEETGUARDLF697
FLEETGUARDLF787
FRAMHP1
FRAMPH19
FRAMPH2802
FRAMPH2803
FRAMPH28032
FRAMPH2806
FRAMPH2821
FRAMPH2823
FRAMPH2824
FRAMPH2996
FRAMPH2996A
FRAMPH5300
FRAMPH8
FRAMPH80D
FRAMPH8A
FRAMPH977
FRAMPH977A
GUD FILTERSZ95
HENGSTH17W02
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1312006
IHC388227
IHC388227R1
IHC388227R91
IHC918266R91
IHC918266R92
IHC918266R93
IHC920203
IHC920203C1
IHC998439R91
INGERSOLL-RAND40210
INGERSOLL-RAND91677369
JAPANPARTSFO-206S
JAPANPARTSJFO204
JAPANPARTSJFO206
JAPANPARTSJFO206S
JAPKO10206
KOLBENSCHMIDT052OS
KOLBENSCHMIDT155-OS
LINDE2654403
LUBERFINERL 334
LUBERFINERLFP 1
LUBERFINERLFP 19
LUBERFINERPH 299
LUBERFINERPH8A
LUCAS ELECTRICAL5537
LUCAS ELECTRICAL6442
LUCAS ELECTRICALEDL 966
MAHLEAW19
MAHLEFO371
MAHLEOC29
MAHLEOC67
MANN-FILTERW940/1
MANN-FILTERW940/22
MANN-FILTERW94081
MANN-FILTERW950/5
MERCURY MARINE60 565
MICRONAIROF112
MONARK30 758 063
MONARK30 758 898
MOTORCRAFTAFL1
MOTORCRAFTBFL18
MOTORCRAFTEFL001
MOTORCRAFTEFL074
MOTORCRAFTEFL 137
MOTORCRAFTEFL316
MOTORCRAFTEFL905
MOTORCRAFTFL1
MOTORCRAFTFL 299
NIPPARTSJ131110
NIPPARTSJ1312004
NIPPARTSJ1312006
NIPPARTSJ131204
NIPPARTSJ131206
NPST131A06
PERKINS26 540 347
PERKINS2654342
PERKINS2654343
PERKINS2654347
PERKINS2654401
PURFLUXLS154
PURFLUXLS154A
PURFLUXLS165
PURFLUXLS453A
PURFLUXLS454
PURFLUXLS494
PURFLUXLS582
PURFLUXLS774
PUROLATORL17582
PUROLATORL30001
PUROLATORL 30119
PUROLATORL 37031
PUROLATORL 37225
PUROLATORL38257
PUROLATORL 38258
PUROLATORL 39001
PUROLATORL40017
PUROLATORLI 2687
PUROLATORLI 3626
PUROLATORLI 3855
PUROLATORMF 45700 A
PUROLATORPC210
PUROLATORPER1
PUROLATORPER1A
PUROLATORPER83
PUROLATORPIL30
PUROLATORPIL 38
QUINTON HAZELLQOF5400
RYCOZ139
RYCOZ9
SĘDZISZÓWPP82
SOFIMAS 1561 R
SOFIMAS3181R
SOFIMAS 3214 R
SOFIMAS3297R
SOFIMAS5600R
SPIDANMOF17X
SPIDANMOF61X
TECNECO FILTERSOL240
TECNECO FILTERSOL49
TECNOCARB1
TECNOCARR405
TECNOCARR48
TECNOCARR49
TECNOCARR65
TECNOCARR80
UFI2310200
UFI2310700
UFI2315601
UFI2318100
UFI2321400
UFI2329700
UNIPARTGFE116
UNIPARTGFE151
UNIPARTGFE168
UNIPARTGFE175
UNIPARTGFE181
UNIPARTGFE187
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTW9401
VAN WEZEL3224905
VAN WEZELACI 3224905
VICC101
WEBERLB114
WIX FILTERS51515
WIX FILTERS51773
WIX FILTERSWL7095
WIX FILTERSWL7096
WIX FILTERSWL7116
WOODGATEWGL3313
WOODGATEWGL697
WOODGATEWGL940