Öljynsuodatin KNECHT OX370D

15,45 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta huomenna klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000013916 Osasto: Tuotemerkki:

Öljynsuodatin KNECHT OX 370D vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 30677920, Volvo 30757157, Volvo 30788821, Volvo 3875233, Volvo 8642570. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,066 kg
Mitat 13 × 7 × 7 cm
Suodattimen tyyppi

Cartridge

Kiinnitysasento

125.0 mm

Korkeus 2

121.0 mm

Ulkohalkaisija

63.5 mm

Sisähalkaisija

31.5 mm

Sisähalkaisija 2

31.5 mm

Tiivisteen ulkohalkaisija

31.5 mm

Paino

0,07 kg

Suodatintyyppi

Suodatinpanos

Läpimitta [mm]

63.5

Korkeus (mm)

125.0

Sisäläpimitta 2 [mm]

32.0

Sisäläpimitta 3 [mm]

31.5

Lisätarvike/lisätieto

Tiivisteillä

Nettopaino [g]

43.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Öljynsuodatin KNECHT OX370D”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä KNECHT OX 370D Öljynsuodatin OX370D soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo Penta4.3Gi-200-R
Volvo Penta4.3GL-J
Volvo Penta4.3GL-JF
Volvo Penta4.3GL-P
Volvo Penta4.3GXi-225-R
Volvo Penta4.3GXi-J
Volvo Penta4.3GXi-JF
Volvo Penta4.3GXi-P
Volvo Penta4.3GXi-Q
Volvo Penta4.3GXiE-225-R
Volvo Penta4.3GXiE-M
Volvo Penta4.3GXiE-P
Volvo Penta4.3GXiE-Q
Volvo Penta4.3OSi-J
Volvo Penta4.3OSi-JF
Volvo Penta5.0GiC-225-S
Volvo Penta5.0GiC-J
Volvo Penta5.0GiCE-225-S
Volvo Penta5.0GL-J
Volvo Penta5.0GL-JF
Volvo Penta5.0GXi-270-R
Volvo Penta5.0GXi-J
Volvo Penta5.0GXi-JF
Volvo Penta5.0GXi-N
Volvo Penta5.0GXi-P
Volvo Penta5.0GXiC-270-R
Volvo Penta5.0GXiC-J
Volvo Penta5.0GXiC-JF
Volvo Penta5.0GXiC-P
Volvo Penta5.0GXiCE-270-R
Volvo Penta5.0GXiCE-J
Volvo Penta5.0GXiCE-JF
Volvo Penta5.0GXiCE-M
Volvo Penta5.0GXiCE-MF
Volvo Penta5.0GXiCE-P
Volvo Penta5.0GXiE-270-R
Volvo Penta5.0GXiE-J
Volvo Penta5.0GXiE-JF
Volvo Penta5.0GXiE-K
Volvo Penta5.0GXiE-KF
Volvo Penta5.0GXiE-M
Volvo Penta5.0GXiE-MF
Volvo Penta5.0GXiE-N
Volvo Penta5.0GXiE-P
Volvo Penta5.0OSi-J
Volvo Penta5.0OSi-JF
Volvo Penta5.0OSiE-J
Volvo Penta5.0OSiE-JF
Volvo Penta5.7Gi-300-J
Volvo Penta5.7Gi-300-JF
Volvo Penta5.7Gi-300-N
Volvo Penta5.7Gi-300-P
Volvo Penta5.7Gi-300-R
Volvo Penta5.7GiC-300-J
Volvo Penta5.7GiC-300-JF
Volvo Penta5.7GiC-300-P
Volvo Penta5.7GiC-300-R
Volvo Penta5.7GiCE-300-J
Volvo Penta5.7GiCE-300-JF
Volvo Penta5.7GiCE-300-M
Volvo Penta5.7GiCE-300-MF
Volvo Penta5.7GiCE-300-P
Volvo Penta5.7GiCE-300-R
Volvo Penta5.7GiE-300-J
Volvo Penta5.7GiE-300-JF
Volvo Penta5.7GiE-300-K
Volvo Penta5.7GiE-300-KF
Volvo Penta5.7GiE-300-M
Volvo Penta5.7GiE-300-N
Volvo Penta5.7GiE-300-P
Volvo Penta5.7GiE-300-R
Volvo Penta5.7GXi-320-R
Volvo Penta5.7GXi-J
Volvo Penta5.7GXi-JF
Volvo Penta5.7GXi-N
Volvo Penta5.7GXi-P
Volvo Penta5.7GXiC-320-R
Volvo Penta5.7GXiC-J
Volvo Penta5.7GXiC-JF
Volvo Penta5.7GXiC-P
Volvo Penta5.7GXiCE-320-R
Volvo Penta5.7GXiCE-J
Volvo Penta5.7GXiCE-JF
Volvo Penta5.7GXiCE-M
Volvo Penta5.7GXiCE-P
Volvo Penta5.7GXiE-320-R
Volvo Penta5.7GXiE-J
Volvo Penta5.7GXiE-JF
Volvo Penta5.7GXiE-K
Volvo Penta5.7GXiE-KF
Volvo Penta5.7GXiE-M
Volvo Penta5.7GXiE-MF
Volvo Penta5.7GXiE-N
Volvo Penta5.7GXiE-P
Volvo Penta5.7OSi-300-J
Volvo Penta5.7OSi-300-JF
Volvo Penta5.7OSiE-300-J
Volvo Penta5.7OSiE-300-JF
Volvo Penta5.7OSXi-J
Volvo Penta5.7OSXi-JF
Volvo Penta5.7OSXiE-J
Volvo Penta5.7OSXiE-JF
Volvo Penta8.1Gi-J
Volvo Penta8.1Gi-JF
Volvo Penta8.1GiC-J
Volvo Penta8.1GiC-JF
Volvo Penta8.1GiC-Q
Volvo Penta8.1GiCE-J
Volvo Penta8.1GiCE-JF
Volvo Penta8.1GiCE-M
Volvo Penta8.1GiCE-P
Volvo Penta8.1GiCE-Q
Volvo Penta8.1GiE-J
Volvo Penta8.1GiE-JF
Volvo Penta8.1GiE-K
Volvo Penta8.1GiE-KF
Volvo Penta8.1GiE-M
Volvo Penta8.1GiE-MF
Volvo Penta8.1GiE-P
Volvo Penta8.1GXi-J
Volvo Penta8.1GXi-JF
Volvo Penta8.1GXiE-J
Volvo Penta8.1GXiE-JF
Volvo Penta8.1GXiE-K
Volvo Penta8.1GXiE-KF
Volvo Penta8.1GXiE-M
Volvo Penta8.1GXiE-P
Volvo Penta8.1IPSCE-JF
Volvo Penta8.1IPSCE-MF
Volvo Penta8.1IPSCE-P
Volvo Penta8.1IPSCE-Q
Volvo Penta8.1IPSE-JF
Volvo Penta8.1IPSE-KF
Volvo Penta8.1OSi-J
Volvo Penta8.1OSi-JF
Volvo Penta8.1OSiE-J
Volvo Penta8.1OSiE-JF
Volvo PentaD3-110I-A
Volvo PentaD3-110I-B
Volvo PentaD3-110I-C
Volvo PentaD3-130A-A
Volvo PentaD3-130A-B
Volvo PentaD3-130A-C
Volvo PentaD3-130I-A
Volvo PentaD3-130I-B
Volvo PentaD3-130I-C
Volvo PentaD3-160A-A
Volvo PentaD3-160A-B
Volvo PentaD3-160A-C
Volvo PentaD3-160I-A
Volvo PentaD3-160I-B
Volvo PentaD3-160I-C
Volvo PentaD3-190A-B
Volvo PentaD3-190A-C
Volvo PentaD3-190I-A
Volvo PentaD3-190I-B
Volvo PentaD3-190I-C
Volvo PentaV6-200-A
Volvo PentaV6-200-C-G
Volvo PentaV6-200-C-J
Volvo PentaV6-200-C-M
Volvo PentaV6-200-C-N
Volvo PentaV6-200-C-P
Volvo PentaV6-200-C-R
Volvo PentaV6-200-CE-N
Volvo PentaV6-200-CE-P
Volvo PentaV6-200-G
Volvo PentaV6-200-J
Volvo PentaV6-200-M
Volvo PentaV6-200-N
Volvo PentaV6-200-P
Volvo PentaV6-200-R
Volvo PentaV6-225-A
Volvo PentaV6-225-E-A
Volvo PentaV6-240-C-G
Volvo PentaV6-240-C-J
Volvo PentaV6-240-C-M
Volvo PentaV6-240-C-N
Volvo PentaV6-240-CE-G
Volvo PentaV6-240-CE-J
Volvo PentaV6-240-CE-K
Volvo PentaV6-240-CE-M
Volvo PentaV6-240-CE-N
Volvo PentaV6-240-G
Volvo PentaV6-240-J
Volvo PentaV6-240-M
Volvo PentaV6-240-N
Volvo PentaV6-250-C-O
Volvo PentaV6-250-C-P
Volvo PentaV6-250-C-R
Volvo PentaV6-250-CE-O
Volvo PentaV6-250-CE-P
Volvo PentaV6-250-CE-R
Volvo PentaV6-250-O
Volvo PentaV6-250-P
Volvo PentaV6-250-R
Volvo PentaV6-280-C-G
Volvo PentaV6-280-C-J
Volvo PentaV6-280-C-M
Volvo PentaV6-280-C-N
Volvo PentaV6-280-C-P
Volvo PentaV6-280-C-R
Volvo PentaV6-280-CE-G
Volvo PentaV6-280-CE-J
Volvo PentaV6-280-CE-K
Volvo PentaV6-280-CE-M
Volvo PentaV6-280-CE-N
Volvo PentaV6-280-CE-P
Volvo PentaV6-280-CE-R
Volvo PentaV6-280-G
Volvo PentaV6-280-J
Volvo PentaV6-280-M
Volvo PentaV6-280-N
Volvo PentaV6-280-P
Volvo PentaV6-280-R
Volvo PentaV8-225-C-A
Volvo PentaV8-225-C-B
Volvo PentaV8-225-CE-A
Volvo PentaV8-225-CE-B
Volvo PentaV8-270-A
Volvo PentaV8-270-B
Volvo PentaV8-270-C-A
Volvo PentaV8-270-C-B
Volvo PentaV8-270-CE-A
Volvo PentaV8-270-CE-B
Volvo PentaV8-270-E-A
Volvo PentaV8-270-E-B
Volvo PentaV8-300-A
Volvo PentaV8-300-B
Volvo PentaV8-300-C-A
Volvo PentaV8-300-C-B
Volvo PentaV8-300-C-G
Volvo PentaV8-300-C-H
Volvo PentaV8-300-C-J
Volvo PentaV8-300-C-K
Volvo PentaV8-300-C-M
Volvo PentaV8-300-C-N
Volvo PentaV8-300-C-P
Volvo PentaV8-300-C-R
Volvo PentaV8-300-C-S
Volvo PentaV8-300-CE-A
Volvo PentaV8-300-CE-B
Volvo PentaV8-300-CE-G
Volvo PentaV8-300-CE-H
Volvo PentaV8-300-CE-J
Volvo PentaV8-300-CE-K
Volvo PentaV8-300-CE-M
Volvo PentaV8-300-CE-N
Volvo PentaV8-300-CE-P
Volvo PentaV8-300-CE-R
Volvo PentaV8-300-CE-S
Volvo PentaV8-300-E-A
Volvo PentaV8-300-E-B
Volvo PentaV8-320-A
Volvo PentaV8-320-B
Volvo PentaV8-320-C-A
Volvo PentaV8-320-C-B
Volvo PentaV8-320-CE-A
Volvo PentaV8-320-CE-B
Volvo PentaV8-320-E-A
Volvo PentaV8-320-E-B
Volvo PentaV8-350-C-D
Volvo PentaV8-350-C-G
Volvo PentaV8-350-C-H
Volvo PentaV8-350-C-J
Volvo PentaV8-350-C-K
Volvo PentaV8-350-C-M
Volvo PentaV8-350-C-N
Volvo PentaV8-350-C-P
Volvo PentaV8-350-C-R
Volvo PentaV8-350-C-S
Volvo PentaV8-350-CE-D
Volvo PentaV8-350-CE-G
Volvo PentaV8-350-CE-H
Volvo PentaV8-350-CE-J
Volvo PentaV8-350-CE-K
Volvo PentaV8-350-CE-M
Volvo PentaV8-350-CE-N
Volvo PentaV8-350-CE-P
Volvo PentaV8-350-CE-R
Volvo PentaV8-350-CE-S
Volvo PentaV8-380-C-A
Volvo PentaV8-380-C-B
Volvo PentaV8-380-C-D
Volvo PentaV8-380-C-J
Volvo PentaV8-380-C-K
Volvo PentaV8-380-C-M
Volvo PentaV8-380-C-N
Volvo PentaV8-380-C-P
Volvo PentaV8-380-C-R
Volvo PentaV8-380-CE-A
Volvo PentaV8-380-CE-B
Volvo PentaV8-380-CE-D
Volvo PentaV8-380-CE-J
Volvo PentaV8-380-CE-K
Volvo PentaV8-380-CE-M
Volvo PentaV8-380-CE-N
Volvo PentaV8-380-CE-P
Volvo PentaV8-380-CE-R
Volvo PentaV8-430-C-J
Volvo PentaV8-430-C-K
Volvo PentaV8-430-C-M
Volvo PentaV8-430-C-N
Volvo PentaV8-430-C-P
Volvo PentaV8-430-C-R
Volvo PentaV8-430-CE-D
Volvo PentaV8-430-CE-J
Volvo PentaV8-430-CE-K
Volvo PentaV8-430-CE-M
Volvo PentaV8-430-CE-N
Volvo PentaV8-430-CE-P
Volvo PentaV8-430-CE-R

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO30677920
VOLVO30757157
VOLVO30788821
VOLVO3875233
VOLVO8642570
VOLVO8642570-0
VOLVO8692305
VOLVO8692305-0

Ristiviitteet

AC DELCOAC6207E
A.L. FILTERALO-8153
AMAZONB0068N26WS
ASHIKA10032
BLUE PRINTADF122101
BORG & BECKBFO4036
BORG & BECKBFO4139
BOSCH1 457 429 179
BOSCH1 457 429 244
BOSCHP9244
CHAMPIONCOF100562E
CHAMPIONXE562
CLEAN FILTERML1722
COMLINEEOF173
COOPERSG1507
COOPERSFIAAMFA5627ECO
COOPERSFIAAMG1507
CROSLAND2264
FEBI108320
FILTRONOE662/1
FRAMCH9496
FRAMCH9496ECO
FRAMCH9954
GUD FILTERSE 43
HENGST FILTERE27HD84
HIFI FILTERSO7205
HOFFER7584059
JAPANPARTSFO032
KOLBENSCHMIDT50013981
MAGNETI MARELLI152071761690
MAGNETI MARELLI71761690
MANN-FILTERHU719/8X
MEYLE514 322 0001
OPTIMALOP-FOF40144
PURFLUXL318
PUROLATORL38294
SOFIMAS 5039 PE
TECNOCAROP244
UFI25.039.00
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTHU7198x
VAICOV95-0106
VALEO586541
WIX FILTERSWL7320