Ilmansuodatin DONALDSON H001249

66,80 € Sis. alv 25,5 %

Perkins / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000016758 Osasto: Tuotemerkki:

Ilmansuodatin DONALDSON H001249 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 795619. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,7 kg
Mitat 20 × 20 × 19 cm
Paino

0,70 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Ilmansuodatin DONALDSON H001249”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä DONALDSON H001249 Ilmansuodatin soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD42A
Volvo PentaD45BPP

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO795619

Ristiviitteet

ACIACI 3041264
ACIACI 32002071
ACIACI 82001386
AMC0003702P0
AMC90189
ARGO24PBH000237
CAMECO0061347433
CAMECO0061347433J
CAMECO61347433
CHAMPION10350197
CLARK01550557N
CLARK063790858
CLARK06736001
CLARK1650897H50
CLARK2803066
CLARK2803066SUB
CLARK3790858
CLARK63790858
CLARK6736001
CLARK736001
CLARK736001SUB
CLARKM01550557N
CLARKM01550575N
DIAMOND2506407
DONALDSONP020654
FINN FILTER022212
FINN FILTER22212
FLEETGUARDAP3000
FURUKAWA3139772R1
HAVAMHD9346
HAVAMHD9440
INGERSOLL-RAND10350197SUB
INGERSOLL-RAND57431892
INGERSOLL-RAND59450247
INGERSOLL-RAND59450247SUB
INGERSOLL-RAND59988097
INGERSOLL-RAND59988097SUB
LOESING021647
LOESING21647
ORENSTEIN & KOPPEL0091790
ORENSTEIN & KOPPEL1427471
ORENSTEIN & KOPPEL91790
PERKINS21820072
PERKINS21820072&PI02682
PERKINSPI02682
STILL516942
SULLAIR030438
SULLAIR30438
TEREX0032301
TEREX32301
UNITED CENTRAL INDUSTRIAL SUPP910027
UNITED CENTRAL INDUSTRIAL SUPP917475
VAN WEZEL3041264
VAN WEZEL32002071
VAN WEZEL82001386
VERMEER103067001
VERMEER1030670011
VERMEER103067003
VERMEER106067001
VERMEER97408001
VERMEER974080011
VMCAP1249
VMEVOE795619
WALGAHN-MOTORENTECHN00810166
WALGAHN-MOTORENTECHN00810223
WALGAHN-MOTORENTECHN00810403
WALGAHN-MOTORENTECHN810166
WALGAHN-MOTORENTECHN810223
WALGAHN-MOTORENTECHN810403
WHITE MOTORW105781AS
YALE504137100