Öljynsuodatin MANN-FILTER W 712/75

6,68 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000029273 Osasto: Tuotemerkki:

Öljynsuodatin MANN-FILTER W 712/75 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 21549542. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,298 kg
Mitat 8 × 8 × 8,5 cm
Suodattimen tyyppi

screwed

Kiinnitysasento

79.0 mm

Ulkohalkaisija

76.0 mm

Sisähalkaisija 2

62.0 mm

Tiivisteen ulkohalkaisija

71.0 mm

Tiivisteen sisähalkaisija

62.0 mm

Varsien välys 2

1.5 mm

Paino

0,30 kg

Suodatintyyppi

Ruuvattava suodatin

EU-tuoteturvallisuusasetus (GPSR)

IEC 60417-6183 mekaaninen asiantuntemus tarpeen

Suositellun erikoistyökalun tuotenumero

LS 7

Korkeus [mm]

79.0

Kierremitta

M18x1.5

Ulkoläpimitta [mm]

76.0

Tiivisterenkaan sisäläpimitta [mm]

62.0

Tiivisterenkaan ulkoläpimitta [mm]

71.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Öljynsuodatin MANN-FILTER W 712/75”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO21549542

Ristiviitteet

AC DELCOPF65
AC DELCOX 4034 E
AC DELCOX 4306 E
AC DELCOX93
ALCO FILTERSP-1275
ALCO FILTERSP-935
AMAZONB002528CLU
ASHIKA10-03-398
BLUE PRINTADG02102
BLUE PRINTADG02103
BLUE PRINTADG02118
BOSCH0 451 103 079
BOSCH0451103097
BOSCH0 451 103 204
BOSCH0451103242
BOSCH0 451 103 242-30N
BOSCH0451103370
BOSCH09864B7008
BOSCH0986627579
BOSCH0986AF0505
BOSCH9 451 103 800
BOSCHF 002 H20 226
BOSCHF00E160066
BOSCHP3079
BOSCHP3204
BOSCHP3370
CHAMPLS55
CHAMPIONCG102-01/O01
CHAMPIONCG197-01/O01
CHAMPIONCOF101102S
CHAMPIONCR 12
CHAMPIONG102
CHAMPIONG102/610
CLEAN FILTERDO1833
CLEAN FILTERDO229
COMLINECDW11001
COMLINEEOF002
COMLINEEOF217
COOPERSZ1641
COOPERSZ520
COOPERSFIAAMFT4970
COOPERSFIAAMFT4970CS
COOPERSFIAAMFT5753
DELPHIFX0034
DENSODL-T0203
EUROREPAR1643609980
EUROREPAR1643611780
EUROREPAR1682270880
EUROREPAR1682276080
EUROREPAR1690952080
EUROREPAR1691037480
EUROREPARE149199
EUROREPARE149202
EUROREPARE149203
FEBI32122
FILTRONOP570
FILTRONOP570/1
FILTRONOP 570T
FLEETGUARDLF3958
FRAMPH10008
FRAMPH3387
FRAMPH4722
GUD FILTERSZ 156
GUD FILTERSZ 684
HENGST FILTERH90W03
HENGST FILTERH90W26
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1310900
HIFI FILTERSO 10002
HOFFER7605139
HOFFER7605139/14
HOFFER7605139/2
JAPANPARTSFO-398
JAPANPARTSFO-398S
JAPANPARTSJFO-398
KNECHTAW 121
KOLBENSCHMIDT100-OS
KOLBENSCHMIDT50013100
KOLBENSCHMIDT50 013 100/10
KOLBENSCHMIDT50013917
KOLBENSCHMIDT917-OS
LUBERFINERPH 47
MAGNETI MARELLI152071758775
MAGNETI MARELLI152071760816
MAGNETI MARELLI71758775
MAGNETI MARELLI71760816
MAHLEOC 1426
MAHLEOC 405/3
MAHLEOC 405/3 A
MAHLEOC 595
MAHLEOC 715
MAHLEOC 715OF
MAHLEOC 742
MAHLEOC 746
MAHLEOC 747
MAHLEOC90
MAHLEOC 90 OF
MANN-FILTERW 712/75
MAPCO61317
MAPCO61701
MEAT&DORIA15139
MEAT&DORIA15139/14
MEAT&DORIA15139/2
MEAT&DORIA15560
MEYLE614 065 0004
MEYLE614 322 0009
MONARK30 738 079
MOTORCRAFTEFL257
NIPPARTSJ1310900
NIPPARTSN1310913
PURFLUXLS206
PURFLUXLS370
PURFLUXLS530
PUROLATORL17244
PUROLATORL17922
PUROLATORL19209
PUROLATORPER244
QUINTON HAZELLQFL0068
QUINTON HAZELLQFL0137
QUINTON HAZELLQOF 5314
RYCOZ154
SĘDZISZÓWPP-471
SOFIMAS3299R
SOFIMAS 3599 R1
SOFIMAS 7130 R
TECNECO FILTERSOL220/1
TECNECO FILTERSOL317
TECNOCARR294
TECNOCARR317
UFI23.129.02
UFI23.299.00
UNIPARTGFE167
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTW71275
VAICO40-0079
VAICOV40-0079
VAICOV40-0096
VAICOV51-0195
VALEO586010
VALEO586058
WIX FILTERS51040
WIX FILTERS57032
WIX FILTERSWL10096
WIX FILTERSWL7129
WIX FILTERSWL7428