Pakosarjan tiiviste FELPRO MARINE 17301

20,44 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000000827 Osasto: Tuotemerkki:

Pakosarjan tiiviste FELPRO MARINE 17301 vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 26-75980, Mercury Marine 27-53354, Mercury Marine 53354, Mercury Marine 75980T, Mercury Marine 802377. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,091 kg
Mitat 67,1 × 13 × 0,4 cm
Työkalutyyppi

Exhaust manifold gasket

Make

MERCRUISER / · OMC

Malli

3.0L

Paino

0,09 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Pakosarjan tiiviste FELPRO MARINE 17301”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE26-75980
MERCURY MARINE27-53354
MERCURY MARINE53354
MERCURY MARINE75980T
MERCURY MARINE802377
MERCURY MARINEF3893298
MERCURY MARINEF4029840
MERCURY MARINEF6269506
MERCURY MARINEFI1100927
MERCURY MARINEFI1101072
MERCURY MARINEFI5110047
MERCURY MARINEFI5110049

Ristiviitteet

FELPRO MARINE17301