SKF VKMA 06220

87,62 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000016645 Osasto: Tuotemerkki:

SKF VKMA 06220 SKF VKMA 06220 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 1275409, Volvo 274247, Volvo 30638278, Volvo 30677134, Volvo 30731772. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,94 kg
Mitat 5 × 14 × 33,5 cm
Hampaiden lukumäärä

132.0 pcs

Kiinnitysasento

28.0 mm

Väri

musta

Hihna

Pyöristetyllä hammasprofiililla

Hihnaleveys [mm]

28.0

Hihnamateriaali

PTFE (polytetrafluorietyleeni)

Hammasluku

132

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “SKF VKMA 06220”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä SKF VKMA 06220 soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD3-110I-A
Volvo PentaD3-110I-B
Volvo PentaD3-110I-C
Volvo PentaD3-110I-D
Volvo PentaD3-110I-E
Volvo PentaD3-110I-F
Volvo PentaD3-110I-G
Volvo PentaD3-110I-H
Volvo PentaD3-130A-A
Volvo PentaD3-130A-B
Volvo PentaD3-130A-C
Volvo PentaD3-130I-A
Volvo PentaD3-130I-B
Volvo PentaD3-130I-C
Volvo PentaD3-140A-D
Volvo PentaD3-140A-E
Volvo PentaD3-140A-F
Volvo PentaD3-140A-G
Volvo PentaD3-140A-H
Volvo PentaD3-140I-D
Volvo PentaD3-140I-E
Volvo PentaD3-140I-F
Volvo PentaD3-140I-G
Volvo PentaD3-140I-H
Volvo PentaD3-150I-D
Volvo PentaD3-150I-E
Volvo PentaD3-150I-F
Volvo PentaD3-150I-G
Volvo PentaD3-150I-H
Volvo PentaD3-160A-A
Volvo PentaD3-160A-B
Volvo PentaD3-160A-C
Volvo PentaD3-160I-A
Volvo PentaD3-160I-B
Volvo PentaD3-160I-C
Volvo PentaD3-170A-D
Volvo PentaD3-170A-E
Volvo PentaD3-170A-F
Volvo PentaD3-170A-G
Volvo PentaD3-170A-H
Volvo PentaD3-170I-D
Volvo PentaD3-170I-E
Volvo PentaD3-170I-F
Volvo PentaD3-170I-G
Volvo PentaD3-170I-H
Volvo PentaD3-190A-B
Volvo PentaD3-190A-C
Volvo PentaD3-190I-A
Volvo PentaD3-190I-B
Volvo PentaD3-190I-C
Volvo PentaD3-200A-D
Volvo PentaD3-200A-E
Volvo PentaD3-200A-F
Volvo PentaD3-200A-G
Volvo PentaD3-200A-H
Volvo PentaD3-200I-D
Volvo PentaD3-200I-E
Volvo PentaD3-200I-F
Volvo PentaD3-200I-G
Volvo PentaD3-200I-H
Volvo PentaD3-220A-D
Volvo PentaD3-220A-E
Volvo PentaD3-220A-F
Volvo PentaD3-220A-G
Volvo PentaD3-220A-H
Volvo PentaD3-220I-D
Volvo PentaD3-220I-E
Volvo PentaD3-220I-F
Volvo PentaD3-220I-G
Volvo PentaD3-220I-H

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO1275409
VOLVO274247
VOLVO30638278
VOLVO30677134
VOLVO30731772
VOLVO30731774
VOLVO30777779
VOLVO31258305
VOLVO31258306
VOLVO31316658
VOLVO31316999
VOLVO31330188
VOLVO31339542
VOLVO31359568
VOLVO8658339
VOLVO8692561
VOLVO987498

Ristiviitteet

AMAZON (ASIN)B0068MHFRA
BOSCH1987948272
CONTINENTAL CTAMCT1010K1
DAYCOKTB592
DOLZSKD111
EVR5650670
FEBI28589
GATESK015580XS
HUTCHINSONKH 449
INA530050410
INA530058210
OPTIMALSK-1608
QUINTON HAZELLQBK685
SKFVKMA 06220
SNRKD465.03