K&N SO-1003

10,62 € Sis. alv 25,5 %

Kubota / Perkins / Suzuki / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000030665 Osasto: Tuotemerkki:

K&N SO-1003 K&N SO-1003 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 861473. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,178 kg
Mitat 7 × 7 × 7,5 cm
Ulkohalkaisija

69.0 mm

Kiinnitysasento

68.0 mm

Suodattimen tyyppi

screwed

Paino

0,18 kg

Suodatintyyppi

Ruuvattava suodatin

Läpimitta [mm]

69.0

Korkeus [mm]

68.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “K&N SO-1003”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä K&N SO-1003 K&N soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD1-13
Volvo PentaD1-13B
Volvo PentaD1-13F
Volvo PentaD1-20
Volvo PentaD1-20B
Volvo PentaD1-20F
Volvo PentaMD2010
Volvo PentaMD2010-C
Volvo PentaMD2010-D
Volvo PentaMD2010B
Volvo PentaMD2020
Volvo PentaMD2020-C
Volvo PentaMD2020-D
Volvo PentaMD2020B
Volvo PentaMD2030
Volvo PentaMD2030-C
Volvo PentaMD2030-D
Volvo PentaMD2030B
Volvo PentaMD2040
Volvo PentaMD2040-C
Volvo PentaMD2040-D
Volvo PentaMD2040B

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO861473

Ristiviitteet

AC DELCOPF1233
AC DELCOPF2228
AC DELCOPF706
ACEPH2840
AMCDO722
AMCDO-723
AMCNO-235
AMCTO-134
AMCTO-136
AMCTO137
ATLASG80
ATLASM40
BALDWINB33
BALDWINB37
BALDWINB7172
BALDWINB7333
BIG A92366
BIG A92394
BIG A92395
BIG A92396
BIG A92625
BOSCH3311
BOSCH3325
BOSCH451102002
BOSCH72166
BOSCH72167
BOSCH72167WS
BOSCH986452017
BOSCH986452028
BOSCHD3311
BOSCHD3325
BOSCHST3325
BRIGGS & STRATTON499532
BRIGGS & STRATTON820314
CARQUEST84145
CARQUEST84530
CARQUEST85366
CARQUEST85394
CARQUEST85395
CARQUEST85396
CARQUEST95143
CARQUESTR84145
CARQUESTR84530
CARQUESTR85394
CARQUESTR85394MP
CARQUESTR85396
CHAMPLS 101
CHAMPLS 131
CHAMPLS142
CHAMPLS 176
CHAMPLS189
CHAMPPH2840
CHAMPPH2840XL
CHAMPPH2878
CHAMPIONC110
CHAMPIONC138
CHAMPIONC180
COOPERSAZL027
COOPERSZ1042
COOPERSZ1047
COOPERSZ963
CROSLAND2077
CROSLAND2099
CROSLAND2100
CROSLAND2117
CROSLAND306
CROSLAND349
CROSLAND366
CROSLAND573
CROSLAND642
DENSO1150101291
DENSO1150101390
DENSO11501016020
DENSO1150101660
DENSO1150101780
DENSO1150105040
DENSO1150105480
DENSO150-1001
DENSOT1636
DONALDSONP168115
DONALDSONP502015
DONALDSONP502019
DONALDSONP550534
FILTRONOP572
FILTRONOP621
FIRESTONETF4477
FLEETGUARDLF16115
FLEETGUARDLF3495
FLEETGUARDLF3614
FLEETGUARDLF3615
FLEETGUARDLF3708
FLEETGUARDLF4014
FLEETRITELFR83495
FRAMCOR4967ACC
FRAMCOR4967TLE
FRAMDG2951
FRAMDG4967
FRAMFD4386
FRAMFD4967
FRAMFE4967
FRAMFP4967
FRAMFPS4967
FRAMHM2951
FRAMHM4386
FRAMHM4967
FRAMLO240K
FRAMLO430K
FRAMLO432K
FRAMLO9202K
FRAMPH2951
FRAMPH4386
FRAMPH4967
FRAMTG4967
FRAMXG2951
FRAMXG4967
GONHERGP156
GONHERGP157
GONHERGP2951
HASTINGSLF308
HASTINGSLF339
HASTINGSLF384
HASTINGSLF400
HASTINGSLF410
HASTINGSLF413
HENGST FILTERH97W01
HENGST FILTERH97W07
HENGST FILTERH97W13
K&NSO-1003
KOHLER359771
KRALINATORL1396
KRALINATORL210A
KRALINATORL4
LUCASF5578
LUCASF622
LUCASF6505
LUCASF6622
LUCASF674
MAGNETI MARELLI1AML00007A
MAHLEAW 14
MAHLEAW29
MAHLEAW3
MAHLEAW40
MAHLEAW52
MAHLEAW59
MAHLEAW93
MAHLEFO319
MAHLEOC215
MAHLEOC216
MAHLEOC217
MAHLEOC 217/6
MAHLEOC218
MANN & HUMMELML1009
MANN & HUMMELML1017
MANN & HUMMELW6101
MANN & HUMMELW610/80
MANN & HUMMELW610/83
MANN & HUMMELW6109
MANN & HUMMELW672
MANN & HUMMELW681
MANN & HUMMELW683
MANN & HUMMELW6880
MANN & HUMMELW7120
MANN & HUMMELW713
MANN & HUMMELW71999
MANN & HUMMELW81498
MOTORCRAFTEFL292
MOTORCRAFTEFL391
MOTORCRAFTEFL397
MOTORCRAFTEFL89
MOTORCRAFTFL271
MOTORCRAFTFL782
MOTORCRAFTFL836
NAPA100332
NAPA1366
NAPA1394
NAPA1395
NAPA1396
NAPA21394
NAPA21396
NAPA27145
NAPA27530
NAPA31394
NAPA37145
NAPA41394
NAPA47145
NAPA7145
NAPA7530
NAPAPS1394
NIPPARTSJ131210
NIPPARTSJ131214
NIPPARTSJ131603
NIPPARTSJ131604
ONAN1220338
ONAN1220737
ONAN122B338
PERKINS140516190
PERKINS140516250
PERKINS140516990
PURFLUXLS155
PURFLUXLS731
PURFLUXLS743
PUROLATORL11411
PUROLATORL14476
PUROLATORL14477
PUROLATORL2281
PUROLATORML16864
PUROLATORPBL14476
PUROLATORPBL14477
PUROLATORPL14476
PUROLATORPL22821
PUROLATORPSL14476
PUROLATORPSL14477
PUROLATORTL14476
PUROLATORTL14477
REPCO1110102
REPCO1111500
RYCOZ110
RYCOZ191
RYCOZ386
RYCOZ432
SIERRA237801
SIERRA237821
SIERRA707105
TECNOCARR474
UFI2321300
UFI2325100
UFI2325500
UFI2326600
UFI2626300
UNIPARTGFE117
UNIPARTGFE139
UNIPARTGFE148
WIX51366
WIX51394
WIX51394MP
WIX51395
WIX51396
WIX57145
WIX57530
WIXWL10332
WIXWL10360