Moottorin vuotokorjausaine QUICKSILVER 26-97335

66,26 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000003179 Osasto: Tuotemerkki:

Nokka-akselin öljytiiviste QUICKSILVER 26-97335 vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 11973, Mercury Marine 34218, Mercury Marine 42750, Mercury Marine 49952, Mercury Marine 54799. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,026 kg
Mitat 7 × 7 × 2 cm
Työkalutyyppi

Engine leak stopper

Make

MERCRUISER

Paino

0,03 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Moottorin vuotokorjausaine QUICKSILVER 26-97335”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE11973
MERCURY MARINE34218
MERCURY MARINE42750
MERCURY MARINE49952
MERCURY MARINE54799
MERCURY MARINE59342
MERCURY MARINE79223
MERCURY MARINEF3835946
MERCURY MARINEFI1100202
MERCURY MARINEFI1100806
MERCURY MARINEFI1101076
MERCURY MARINEFI1101263
MERCURY MARINEFI5110043

Ristiviitteet

FEL-PROFEL17760
QUICKSILVER26-97335
RECMARREC3853341
SIERRA18-1213