K&N SO-3001

10,62 € Sis. alv 25,5 %

Kubota / Perkins / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000030673 Osasto: Tuotemerkki:

K&N SO-3001 K&N SO-3001 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 1257492, Volvo 12574927, Volvo 1318162, Volvo 13281621, Volvo 3854420. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,43 kg
Mitat 12,5 × 10 × 10 cm
Ulkohalkaisija

93.0 mm

Kiinnitysasento

137.0 mm

Suodattimen tyyppi

screwed

Paino

0,43 kg

Suodatintyyppi

Ruuvattava suodatin

Läpimitta [mm]

93.0

Korkeus [mm]

137.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “K&N SO-3001”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä K&N SO-3001 K&N soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo Penta5.0FiPHUECE
Volvo Penta5.0FiPHURCE
Volvo Penta5.0FiPMDA
Volvo Penta5.0FiPMDM
Volvo Penta5.0FiPNCBCE
Volvo Penta5.0FiPNCSCE
Volvo Penta5.0FLPHUE
Volvo Penta5.0FLPHUR
Volvo Penta5.0FLPMDA
Volvo Penta5.0FLPNCB
Volvo Penta5.0FLPNCS
Volvo Penta5.8FiIHUBCE
Volvo Penta5.8FIIHUECE
Volvo Penta5.8FiPHUECE
Volvo Penta5.8FiPHURCE
Volvo Penta5.8FiPMDA
Volvo Penta5.8FiPMDM
Volvo Penta5.8FiPNCACE
Volvo Penta5.8FiPNCBCE
Volvo Penta5.8FiPNCMCE
Volvo Penta5.8FIPNCSCE
Volvo Penta5.8FLIHUB
Volvo Penta5.8FLIHUE
Volvo Penta5.8FLINCC
Volvo Penta5.8FLINCS
Volvo Penta5.8FLPHUE
Volvo Penta5.8FLPHUR
Volvo Penta5.8FLPMDA
Volvo Penta5.8FLPNCA
Volvo Penta5.8FLPNCB
Volvo Penta5.8FLPNCM
Volvo Penta5.8FLPNCS
Volvo Penta5.8FSIINCC
Volvo Penta5.8FSIINCS
Volvo Penta5.8FSiPHUBCE
Volvo Penta5.8FSiPHURCE
Volvo Penta5.8FSiPNCACE
Volvo Penta5.8FSiPNCD
Volvo Penta5.8FSiPNCS
Volvo PentaAQ190A
Volvo PentaAQ240A

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO1257492
VOLVO12574927
VOLVO1318162
VOLVO13281621
VOLVO3854420
VOLVO7950975
VOLVO835779
VOLVO9180596
VOLVO91805960

Ristiviitteet

AC DELCOPF 2
AC DELCOPF2CL
AC DELCOPF960
AC DELCOPFL1A
AC DELCOPFL1ACL
ADLADN12101
ADLT3150
AMCNO220
AMCNO226
AMCTO-118
ATLASF17
BALDWINB114
BALDWINB2
BALDWINB246
BALDWINBT111
BIG A92333
BIG A92515
BIG A92525
BIG A92545
BIG A92775
BOSCH1986452001
BOSCH1986452002
BOSCH1986452005
BOSCH3500
BOSCH3976
BOSCH451103007
BOSCH451103023
BOSCH451103256
BOSCH451104001
BOSCH451104003
BOSCH451203008
BOSCH451203012
BOSCH451203087
BOSCH72102
BOSCH72102WS
BOSCH72174
BOSCH72185
BOSCH72191
BOSCH72191WS
BOSCH72199
BOSCH72199WS
BOSCHD3441
BOSCHD3500
CARQUEST85191
CARQUEST85333
CARQUEST85452
CARQUEST85452MP
CARQUEST85515
CARQUEST85515MP
CARQUEST85525
CARQUEST85775
CARQUESTR85191
CARQUESTR85515
CARQUESTR85515MP
CHAMPLS11
CHAMPLS123
CHAMPLS160
CHAMPLS 210
CHAMPLS 212
CHAMPLS23
CHAMPLS410
CHAMPPH2815
CHAMPPH400XL
CHAMPPH561XL
CHAMPPH8A
CHAMPIONC105
CHAMPIONC119
CHAMPIONC137
CHAMPIONC150
CHAMPIONC152
CHAMPIONCOS8A
COOPERSAZL028
COOPERSAZL030
COOPERSZ1012
COOPERSZ7
COOPERSZ831
COOPERSZ844
COOPERSZ865
CROSLAND2012
CROSLAND2029
CROSLAND532
CROSLAND545
CROSLAND637
DONALDSONLFP550008
DONALDSONP168004
DONALDSONP168111
DONALDSONP550008
DONALDSONP550168
DONALDSONP550941
DONALDSONP552290
DONALDSONP779126
DONALDSONP779198
EATON513498801
EATON514784602
EATON514784603
EATON515141300
FILTRONOP525
FILTRONOP525/4
FILTRONOP531
FILTRONOP574
FILTRONOP588
FILTRONOP588/1
FINN FILTER1OM2530
FINN FILTERFFUP401
FIRESTONETF3850
FIRESTONETF8A
FLEETGUARDLF16208
FLEETGUARDLF3313
FLEETGUARDLF3314
FLEETGUARDLF3324
FLEETGUARDLF3353
FLEETGUARDLF3451
FLEETGUARDLF3530
FLEETGUARDLF3580
FLEETGUARDLF3659
FLEETGUARDLF551A
FLEETRITEHFR86351
FLEETRITELFR83306
FLEETRITELFR83313
FLEETRITELFR83314
FLEETRITELFR83324
FLEETRITELFR83353
FLEETRITELFR83435
FLEETRITELFR83451
FLEETRITELFR83530
FLEETRITELFR84016
FLEETRITELFR8551A
FRAMDG8A
FRAMFE8A
FRAMFF8A
FRAMFP8A
FRAMFPS8A
FRAMHM8A
FRAMLO208K
FRAMPH2815
FRAMPH3381
FRAMPH3508
FRAMPH3569
FRAMPH8A
FRAMTG8A
FRAMXG8
GONHERGP1
GONHERGP2850
GONHERGP310
GONHERGP32
GONHERGP3569
GREYFRIARS72G
GREYFRIARS903S
GREYFRIARS946S
GROVE9414100288
HASTINGSLF115
HASTINGSLF15
HASTINGSLF344
HASTINGSLF470
HASTINGSLF492
HASTINGSLF517
HASTINGSLF518
HASTINGSLF521
HASTINGSLF647
HENGST FILTERH17W02
HENGST FILTERH17W05
HENGST FILTERH19W06
HENGST FILTERH205W01
HENGST FILTERW17W18
HINO1560A41010
K&NSO-3001
KOEHRING8023398
KRALINATORL130
KRALINATORL22
LEROI43465
LINDE9830608
LUCASF3744
LUCASF414
LUCASF4644
LUCASF5537
LUCASF6203
LUCASF6442
LUCASF678
MACK3076240022
MACK485GB1138
MAGNETI MARELLI1AML00029A
MAHLEAW1
MAHLEAW144
MAHLEAW78
MAHLEFO371
MAHLEOC105
MAHLEOC241
MAHLEOC262
MAHLEOC 485
MAHLEOC51
MAHLEOC67
MANN & HUMMEL6750458346
MANN & HUMMELML1004
MANN & HUMMELW1130
MANN & HUMMELW11301
MANN & HUMMELW830
MANN & HUMMELW8301
MANN & HUMMELW840
MANN & HUMMELW8402
MANN & HUMMELW920
MANN & HUMMELW92096
MANN & HUMMELW923
MANN & HUMMELW9231
MANN & HUMMELW930
MANN & HUMMELW93020
MANN & HUMMELW93021
MANN & HUMMELW932
MANN & HUMMELW93281
MANN & HUMMELW933
MANN & HUMMELW9331
MANN & HUMMELW940
MANN & HUMMELW9401
MANN & HUMMELW94013
MANN & HUMMELW94021
MANN & HUMMELW94023
MANN & HUMMELW940/25
MANN & HUMMELW94044
MANN & HUMMELW940/66
MANN & HUMMELW94081
MANN & HUMMELW9409
MANN & HUMMELW94099
MANN & HUMMELW950
MANN & HUMMELW9504
MONROE39201
MONROE39228
MONROEFP100
MOTORCRAFTAFL1
MOTORCRAFTCFL1
MOTORCRAFTEFL1
MOTORCRAFTEFL133
MOTORCRAFTEFL291
MOTORCRAFTEFL316
MOTORCRAFTEFL 318
MOTORCRAFTFL1
MOTORCRAFTFL181
MOTORCRAFTFL1A
MOTORCRAFTSFL200
MOTORCRAFTSFL214
MOTORCRAFTSFL253
NAPA1191
NAPA1333
NAPA1452
NAPA1452MP
NAPA1515
NAPA1515MP
NAPA1525
NAPA1775
NAPA21191
NAPA21452
NAPA21515
NAPA21515MP
NAPA31515
NAPA370503
NAPA370508
NAPA390508
NAPA41515
NAPA4440502
NAPA4460503
NELSON85118E
NELSON85120G
NELSON88042A
NELSONCP355SCR
NELSONWL72
NELSONWPF2
ONAN1220193
ONAN1220810
ONAN122B-193
ONAN122P193
PERKINS2654342
PERKINS2654343
PMCPE318
PMCPE813
PURFLUXLS144
PURFLUXLS154
PURFLUXLS165
PURFLUXLS415
PURFLUXLS717
PUROLATORL30001
PUROLATORL 30119
PUROLATORL30257
PUROLATORL30341
PUROLATORL37673
PUROLATORL38257
PUROLATORL40316
PUROLATORMF 45700 A
PUROLATORMF45700B
PUROLATORMF53400A
PUROLATORPBL30001
PUROLATORPC225
PUROLATORPC25
PUROLATORPC257
PUROLATORPC34
PUROLATORPMP31
PUROLATORPMP 31/2
PUROLATORPSL30001
PUROLATORTL30001
REPCO1110003
REPCO1110502
REPCO1112100
REPCO1113109
REPCO1114030
REPCO1116500
REPCO1119806
REPCO1119813
RYCOR2262P
RYCOZ115
RYCOZ139
RYCOZ581
RYCOZ73
RYCOZ9
SAVARA92155417
SAVARA92800317
SAVARA92801517
SAVARA92805317
SAVARA92822317
SAVARA92822417
SAVARA92823217
SAVARA92824017
SAVARA92828217
SIERRA187875
SIERRA237840
STILL141758
TECNOCARR65
UFI2310200
UFI2310204
UFI2315601
UFI2315602
UFI2316400
UFI2318100
UFI23.256.00
UNIPARTGFE116
UNIPARTGFE151
UNIPARTGFE168
UNIPARTGFE181
UNIPARTGFE187
UNIPARTGFE206
UNIPARTGFE218
UNIPARTGFE248
VALMETYT0152
VERMEER251570055
VERMEERVR465D
VERSATILESW6920
WIX51191
WIX51333
WIX51452
WIX51452MP
WIX51515
WIX51515MP
WIX51525
WIX51775
WOODGATEWGL3313
WOODGATEWGL3314
WOODGATEWGL3324
WOODGATEWGL3505