Öljynsuodatin DONALDSON P550092

20,46 € Sis. alv 25,5 %

Cummins / Perkins / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000000446 Osasto: Tuotemerkki:

Öljynsuodatin DONALDSON P550092 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 957577, Volvo M0957577. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,34 kg
Mitat 11 × 11 × 16,5 cm
Suodattimen tyyppi

Hose filter

Kiinnitysasento

151.0 mm

Ulkohalkaisija

95.0 mm

Sisähalkaisija

26.0 mm

Lisäkuvaus

celulosis

Muoto

round

Cut-off pressure

6,9 Pa

Paino

0,34 kg

Suodatintyyppi

Letkusuodatin

Pituus (mm)

151.0

Sisäläpimitta [mm]

26.0

Ulkoläpimitta [mm]

95.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Öljynsuodatin DONALDSON P550092”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO957577
VOLVOM0957577

Ristiviitteet

AC DELCOPF 331
AC DELCOPF 353
ALLIS-CHALMERS0034752
ALLIS-CHALMERS0105212
ALLIS-CHALMERS0623049
ALLIS-CHALMERS0623049-4
ALLIS-CHALMERS06230499
ALLIS-CHALMERS105212
ALLIS-CHALMERS3034035
ALLIS-CHALMERS30340353
ALLIS-CHALMERS3035376
ALLIS-CHALMERS3035376-8
ALLIS-CHALMERS3037956
ALLIS-CHALMERS3037956-8
ALLIS-CHALMERS3056509-7
ALLIS-CHALMERS34752
ALLIS-CHALMERS44758
ALLIS-CHALMERS4508865
ALLIS-CHALMERS45088651
ALLIS-CHALMERS45088655
ALLIS-CHALMERS4511108
ALLIS-CHALMERS4513108
ALLIS-CHALMERS45131082
ALLIS-CHALMERS623049
ALLIS-CHALMERS6230494
ALLIS-CHALMERS62304944
ALLIS-CHALMERS6230499
ALLIS-CHALMERS70623049
ALLIS-CHALMERS73034035
ALLIS-CHALMERS73035376
ALLIS-CHALMERS73056509
ALLIS-CHALMERS74508865
ALLIS-CHALMERSC-44758
ALLIS-CHALMERSDE53513
BALDWINBT8832
BALDWINP60
BALDWINP82
BALDWINP82-HD
BALDWINPF822
BALDWINPT243
BALDWINPT82-HD
BIG A2198
BIG A691
BIG A92092
BOSCH1 457 429 345
BOSCH1 457 429 560
BOSCH1 457 429 563
BOSCH145742985001
BOSCH9 457 200 250
BOSCH REXROTH1457429345
BOSCH REXROTH1457429560
BOSCH REXROTH1457429563
BOSCH REXROTH9457200250
BRIGGS & STRATTONBP18
BRIGGS & STRATTONBP406
CARQUEST85092
CARQUEST85180
CLARK5201474
CLARK552470
CLARK880048
CLARK957572
CLARK957 577
COOPPL92
COOPERSAZF033
COOPERSAZL113
COOPERSFIAAMFA4563
DELPHI LOCKHEEDAP172
DELPHI LOCKHEEDAPF172A
DELPHI LOCKHEEDFH169
DELPHI LOCKHEEDLK172
DELUXE454
DELUXEFC154
DELUXEWD454
DIAMONDDH152
DONALDSON OFFP550092
EATON568595
EATON586595
EIMCO69016005
EIMCO69016055
EIMCOD2NP550092
EIMCOVFA113
EUCLID105212
EUCLID44758
EUCLID9023813
EUCLID9023829
EUCLID9116118
EUCLID91161180
EUCLIDC44758
FINN FILTERFFP10075
FINN FILTERFFP75
FLEETGUARDFF102
FLEETGUARDLF503
FLEETRITEFFR8102
FLEETRITELFR8503
FRAMC1108PL
FRAMC118 PL
FRAMC1690
FRAMC7042
FRAMCH8PL
FRAMF8PLOE
FRAMFH8PL
FRAMFH8PLOE
FRAMFHB16PL
FURUKAWA210297R91
FURUKAWA244240R91
FURUKAWA358216C91
FURUKAWA603711C92
FURUKAWA915010R91
GONHERG1108M
GONHERGP8
GONHERGP8M
GUD FILTERSG538
GUD FILTERSG618
HASTINGS924
HASTINGSFF924
HASTINGSLF324
HASTINGSLF375
HASTINGSP324
HASTINGSP324A
HENGST FILTERE150.26
HENGST FILTERE150.26H
HENGST FILTERE156H
HIFI FILTERSO 503
INGERSOLL-RAND3511 0329
INGERSOLL-RAND39101720
INGERSOLL-RANDW-94411
JAEGERC44758
JURA HIFISO503
KNECHTEH 345/0
KNECHTOX 88
KOEHRINGM2142
KRALINATORF792
KRALINATORL633
KRALINATORL792
KRALINATORL972
LAUBERP92
LUBERFINERLP92
LUBERFINERLP92HD
LUBERFINERP92
MACK105212
MACK236GB122
MACK236GB238
MACK236GB38
MACK236GB38F
MACK43SB36
MACK43SB37
MACK44758
MAHLEEH345
MAHLEEH345/0
MAHLEEH345O
MAHLEOX 88
MAHLEOX88D
MANN-FILTER806887
MANN-FILTERH1048
MANN-FILTERH1048T
MANN-FILTERO64405106
MANN & HUMMELH1048
MANN & HUMMELH1048T
MANN & HUMMELO64405106
MICHIGAN957577
MOBILMCC92
MOPAR PARTS1679479
MOPAR PARTS1924143
MOPAR PARTS1928183
MOPAR PARTS2060015
MOPAR PARTS2129109
MOPAR PARTSL77
MOTORCRAFTEFL039
MOTORCRAFTFH65
MOTORCRAFTFL95
NAPA1092
NAPA1180
NAVISTAR147360HS
NAVISTAR178884H1
NAVISTAR36500R91
NAVISTAR603711R91
NAVISTAR619639C1
NELSON86174B
NELSON86174C
ORENSTEIN & KOPPEL083972
ORENSTEIN & KOPPEL103802
ORENSTEIN & KOPPEL83972
PERKINS26540343
PERKINSLCO896
PURFLUXL 824
PUROLATOR33316-13
PUROLATOR347520
PUROLATOR347521P92
PUROLATOR347522
PUROLATOR347523
PUROLATOR574169
PUROLATOR631511
PUROLATOR631512
PUROLATOR63151-3
PUROLATOR63748-3
PUROLATOR6666063
PUROLATOR6688797
PUROLATOR6693441
PUROLATORL30071
PUROLATORMF172A
PUROLATORMFF172A
PUROLATOROX88
PUROLATORP192 SERIES
PUROLATORP92
PUROLATORP9200
PUROLATORP9200SERIES
PUROLATORP92030
PUROLATORP92181
PUROLATORPL71
RYCOR2010P
RYCOR2019
RYCOR2019P
RYCOR2153P
RYCOR2153PA
SANDVIK69016005
SANDVIK69016055
SAVARA204330
SAVARA92002517
SF FILTERSHY9569
TEREX083972
TEREX103802
TEREX5574212
TEREX5574214
TEREX841276
THERMO KING01-3205
THERMO KING1033-A-90G01
THERMO KING1033-A-90G02
THERMO KING1033A90H01
THERMO KING11-2093
THERMO KING12-2093
THERMO KING12-2093A
THERMO KING13205
THERMO KING70799
THERMO KING70829
TIM3K5446
TIM3K5487
TIM3K8457
TIM5B5935
UD TRUCKS26540343
UNITED CENTRAL INDUSTRIAL SUPP688236
UNITED ENGINE LIFEEP921
UNITED ENGINE LIFEEP921SIS
UNITED ENGINE LIFEFCH8
UNITED ENGINE LIFEFCH8P
VMCFF550092
VMCLF550092
WABCOSP1893
WABCOTF7665
WABCOWA7565
WALGAHN-MOTORENTECHN00811270
WALGAHN-MOTORENTECHN811270
WIX51092
WIX51180
WIX935P
WIXPC92P
WIX FILTERS51092
WIX FILTERS51180
WIX FILTERS935P
WIX FILTERSPC92P
WOODGATEWGF 102
WOODGATEWGL 503
WOODGATEWGL746
YALE056895
YALE290318AS
YALE568595
YALE56895