Öljynsuodatin FILTRON OP 621

5,28 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta huomenna klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000013272 Osasto: Tuotemerkki:

Öljynsuodatin FILTRON OP 621 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 8614737, Volvo 8614745. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,268 kg
Mitat 9,5 × 7,5 × 7,5 cm
Suodattimen tyyppi

screwed

Kiinnitysasento

85.0 mm

Ulkohalkaisija

69.0 mm

Sisähalkaisija

63.0 mm

Sisähalkaisija 2

55.0 mm

Tiivisteen ulkohalkaisija

63.0 mm

Kierteen koko

3/4 inch

No. of coils per inch

16UNF

Paino

0,27 kg

Suodatintyyppi

Ruuvattava suodatin

EU-tuoteturvallisuusasetus (GPSR)

IEC 60417-6183 mekaaninen asiantuntemus tarpeen

Korkeus (mm)

85.0

Kierremitta

3/4-16 UNF

Ulkoläpimitta [mm]

69.0

Sisäläpimitta 1 [mm]

63.0

Sisäläpimitta 2 [mm]

55.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Öljynsuodatin FILTRON OP 621”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO8614737
VOLVO8614745

Ristiviitteet

AC DELCOX161
AC DELCOX4103E
AC DELCOX 4322 E
ALCO FILTERSP-1087
ALCO FILTERSP-1227
ALCO FILTERSP951
AMAZONB00BWNTBDQ
ASHIKA10-02-214
ASHIKA10-08-800
ASHIKA10-08-898
BALDWINB37
BALDWINB7172
BLUE PRINTADK 82101
BLUE PRINTADK82102
BLUE PRINTADT32112
BOSCH0451103276
BOSCH0 451 103 276-724
BOSCH0986452027
BOSCH0986452927
BOSCH0986AF1009
BOSCH0986AF1043
BOSCHF00E369838
BOSCHP3276
CHAMPLS 131
CHAMPLS 176
CHAMPPH 2841
CHAMPIONC136
CHAMPIONC163
CHAMPIONC163/606
CHAMPIONCC111-01/O01
CHAMPIONCC181-01/O01
CHAMPIONCM116-03
CHAMPIONCOF100659S
CLEAN FILTERDO1870
CLEAN FILTERDO1870.C7
CLEAN FILTERDO815
CLEAN FILTERDO862
COMLINECSZ11940
COMLINECTY11123
COOPERSZ1042
COOPERSZ1046
COOPERSFIAAMFT4933
COOPERSFIAAMFT5286
COOPERSFIAAMFT5431
COOPERSFIAAMFT5568
DELPHIFX0165
DELPHIFX0177
DENSO1150102041
DENSO1150102700
DENSO115010-4950
DENSO1150105041
DENSO1150105720
DENSO1150105721
DENSO150-1015
DENSOBT1150106420
DONALDSONP502019
DONALDSONP550534
EUROREPAR1643610880
EUROREPAR1643613780
EUROREPAR1682274280
EUROREPAR1691040580
EUROREPARE149163
FEBI184270
FEBI39829
FILTRONOP 621
FLEETGUARDLF3615
FLEETGUARDLF3708
FRAMHM4386
FRAMPH4368
FRAMPH4386
FRAMPH4386FP
FRAMPH4967
FRAMPH5283
FRAMPH5692
FRAMTG4386
FRAMXG4386
GUD FILTERSZ 201
GUD FILTERSZ211
HENGST FILTERH130W
HENGST FILTERH97W01
HENGST FILTERH97W16
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1312014
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ131 8000
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1318003
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1318011
HIFI FILTERSO1639
HIFI FILTERSO502
HIFI FILTERT1639
HIFI FILTERT500
HOFFER7605060
HOFFER7605060/1
HOFFER7605060/4
HOFFER7605317
HOFFER7605317/12
INGERSOLL-RAND93164895
IPS PARTSIFL-38000
IPS PARTSIFL-3898
JAPANPARTSFO-214
JAPANPARTSFO-214S
JAPANPARTSFO-800
JAPANPARTSFO-800S
JAPANPARTSFO-898
JAPANPARTSFO-898S
JAPANPARTSJFO214
JAPANPARTSJFO214S
JAPANPARTSJFO800
JAPANPARTSJFO800S
JAPANPARTSJFO-898
JAPANPARTSJFO898S
JC AUTOFILOP621
KAGER100023
KOLBENSCHMIDT50013848
KOLBENSCHMIDT50013863
KOLBENSCHMIDT848-OS
KOLBENSCHMIDT863-OS
LUBERFINERPH 2841
LUBERFINERPH 2858
MAGNETI MARELLI153071762336
MAGNETI MARELLI153071762951
MAGNETI MARELLI161013110170
MAGNETI MARELLI71762336
MAGNETI MARELLI71762951
MAHLEOC 1259
MAHLEOC 1263
MAHLEOC 1294
MAHLEOC183
MAHLEOC217
MAHLEOC2175
MAHLEOC 217/6
MAHLEOC2176A
MAHLEOC3311
MAHLEOC 586
MAHLEOC 586/1
MAHLEOC 586 A
MAHLEOC 666 A
MAHLEOC699
MAHLEOC 699 A
MAHLEOC 700 A
MANN-FILTERW 610/1
MANN-FILTERW6109
MAPCO61563
MEAT&DORIA15060
MEAT&DORIA15060/1
MEAT&DORIA15060/4
MEAT&DORIA15317
MEAT&DORIA15317/12
MEYLE30-14 322 0009
MEYLE33-14 322 0001
MEYLE33-14 322 0003
MEYLE33-14 322 0004
MICRONAIROF072
MICRONAIROF168
NIPPARTSJ1312014
NIPPARTSJ1318000
NIPPARTSJ1318003
NIPPARTSJ1318011
NIPPARTSN1318017
PERKINS140506250
PERKINS140516190
PERKINS140516250
PERKINS140516990
PURFLUXLS834
PUROLATORL10241
PUROLATORL14477
PUROLATORL19219
PUROLATORPER 4477
QUINTON HAZELLQFL0045
QUINTON HAZELLQFL0132
RYCOZ 172
RYCOZ432
SAKURA AUTOMOTIVEC-1136
SAKURA AUTOMOTIVEC-1140
SAKURA AUTOMOTIVEC1205
SAKURA AUTOMOTIVEC1404
SĘDZISZÓWPP283
SOFIMAS3251R
SOFIMAS 3286 R
SOFIMAS3490R
SWAG70 93 9829
TECNECO FILTERSOL 1600
TECNOCARHF3708
TECNOCARR943
UFI2321000
UFI2325100
UFI23.286.00
UNIPARTGFE 339
UNIPARTGFE 358
UNIPARTGFE 702
VAICOV64-0001
VAICOV64-0002
VALEO586040
VALEO586073
VALEO586082
VALEO586943
VALEO586996
VALEO586998
VICC113
VICC931
VICC933
WIX FILTERS51396
WIX FILTERSWL7177