INA 530 0582 30

130,80 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 5.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000016648 Osasto: Tuotemerkki:

INA 530 0582 30 INA 530 0582 30 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 1275409, Volvo 274216, Volvo 30638278, Volvo 30677134, Volvo 30731772. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 2,16 kg
Mitat 27 × 17,5 × 23,5 cm
Hampaiden lukumäärä

132.0 pcs

Kiinnitysasento

28.0 mm

Hampaita 1

132

Leveys 1 (mm)

28.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “INA 530 0582 30”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä INA 530 0582 30 soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD3-110I-A
Volvo PentaD3-110I-B
Volvo PentaD3-110I-C
Volvo PentaD3-110I-D
Volvo PentaD3-110I-E
Volvo PentaD3-110I-F
Volvo PentaD3-110I-G
Volvo PentaD3-110I-H
Volvo PentaD3-130A-A
Volvo PentaD3-130A-B
Volvo PentaD3-130A-C
Volvo PentaD3-130I-A
Volvo PentaD3-130I-B
Volvo PentaD3-130I-C
Volvo PentaD3-140A-D
Volvo PentaD3-140A-E
Volvo PentaD3-140A-F
Volvo PentaD3-140A-G
Volvo PentaD3-140A-H
Volvo PentaD3-140I-D
Volvo PentaD3-140I-E
Volvo PentaD3-140I-F
Volvo PentaD3-140I-G
Volvo PentaD3-140I-H
Volvo PentaD3-150I-D
Volvo PentaD3-150I-E
Volvo PentaD3-150I-F
Volvo PentaD3-150I-G
Volvo PentaD3-150I-H
Volvo PentaD3-160A-A
Volvo PentaD3-160A-B
Volvo PentaD3-160A-C
Volvo PentaD3-160I-A
Volvo PentaD3-160I-B
Volvo PentaD3-160I-C
Volvo PentaD3-170A-D
Volvo PentaD3-170A-E
Volvo PentaD3-170A-F
Volvo PentaD3-170A-G
Volvo PentaD3-170A-H
Volvo PentaD3-170I-D
Volvo PentaD3-170I-E
Volvo PentaD3-170I-F
Volvo PentaD3-170I-G
Volvo PentaD3-170I-H
Volvo PentaD3-190A-B
Volvo PentaD3-190A-C
Volvo PentaD3-190I-A
Volvo PentaD3-190I-B
Volvo PentaD3-190I-C
Volvo PentaD3-200A-D
Volvo PentaD3-200A-E
Volvo PentaD3-200A-F
Volvo PentaD3-200A-G
Volvo PentaD3-200A-H
Volvo PentaD3-200I-D
Volvo PentaD3-200I-E
Volvo PentaD3-200I-F
Volvo PentaD3-200I-G
Volvo PentaD3-200I-H
Volvo PentaD3-220A-D
Volvo PentaD3-220A-E
Volvo PentaD3-220A-F
Volvo PentaD3-220A-G
Volvo PentaD3-220A-H
Volvo PentaD3-220I-D
Volvo PentaD3-220I-E
Volvo PentaD3-220I-F
Volvo PentaD3-220I-G
Volvo PentaD3-220I-H

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO1275409
VOLVO274216
VOLVO30638278
VOLVO30677134
VOLVO30731772
VOLVO30731774
VOLVO30751022
VOLVO30777779
VOLVO31258306
VOLVO31293177
VOLVO31293668
VOLVO31316658
VOLVO31316999
VOLVO31339542
VOLVO8631557
VOLVO8658339
VOLVO8692561
VOLVO8694629
VOLVO8694630

Ristiviitteet

AMAZON (ASIN)B019FMOVJY
BOSCH1 987 946 494
BOSCH1 987 946 910
CONTINENTAL CTAMCT1010WP1
DAYCOKTBWP5920
EVR56560701
FEBI32746
GATESKP15580XS
HEPUPK09800
INA530058230
METELLI30-0824-1
SCHAEFFLER GRUPPE530 0582 30
SKFVKMC06220
SNRKDP465.030
SNRKDP465040