Käynnistin WAI GLOBAL 18310NWAI

167,98 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury / Yamaha

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000008224 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 18310NWAI vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 50-814980M, Mercury Marine 50-96359M, Mercury Marine 50-97693M, Yamaha 6898180011, Yamaha 689818001100. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Työkalutyyppi

Electric starter

Make

MARINER

Jännite

12.0 V

Hampaiden lukumäärä

11.0 pcs

Venttiilin ohjaustyyppi

New

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Käynnistin WAI GLOBAL 18310NWAI”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE50-814980M
MERCURY MARINE50-96359M
MERCURY MARINE50-97693M
YAMAHA6898180011
YAMAHA689818001100
YAMAHA6898180012
YAMAHA689818001200
YAMAHA6898180013
YAMAHA689-81800-13-00

Ristiviitteet

MERCURY MARINE50814980M
MERCURY MARINE5096359M
MERCURY MARINE5097693M
REMYRS41149
WAI GLOBAL18310NWAI