Vaihtovirtalaturi WAI GLOBAL 12177N

164,42 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 5.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000008363 Osasto: Tuotemerkki:

Laturi WAI GLOBAL 12177N. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 5,6 kg
Mitat 22 × 19 × 19 cm
Jännite

12.0 V

Vaihtovirtageneraattorin latausvirta

51.0 A

Old for new

Ei

Venttiilin ohjaustyyppi

New

Paino

5,60 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vaihtovirtalaturi WAI GLOBAL 12177N”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä WAI GLOBAL WAI12177N Vaihtovirtalaturi 12177N soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo Penta3.0GSMBYMCE
Volvo Penta3.0GSMLKD
Volvo Penta3.0GSMWTR
Volvo Penta3.0GSPBYMCE
Volvo Penta3.0GSPLKD
Volvo Penta3.0GSPWTR
Volvo Penta4.3GIJBYA
Volvo Penta4.3GiJWTR
Volvo Penta4.3GIPBYCCE
Volvo Penta4.3GIPLKDCE
Volvo Penta4.3GIPLKECE
Volvo Penta4.3GIPWTRCE
Volvo Penta4.3GL-A
Volvo Penta4.3GLPBYC
Volvo Penta4.3GLPEFS
Volvo Penta4.3GLPLKD
Volvo Penta4.3GLPLKE
Volvo Penta4.3GLPWTR
Volvo Penta4.3GSJBYA
Volvo Penta4.3GSJLKD
Volvo Penta4.3GSJWTR
Volvo Penta4.3GSPBYC
Volvo Penta4.3GSPLKD
Volvo Penta4.3GSPLKE
Volvo Penta4.3GSPWTR
Volvo Penta5.0GiPBYCCE
Volvo Penta5.0GiPWTR
Volvo Penta5.0GL-A
Volvo Penta5.0GL-B
Volvo Penta5.0GLPBYC
Volvo Penta5.0GLPEFS
Volvo Penta5.0GLPWTR
Volvo Penta5.7GiPLKDCE
Volvo Penta5.7GiPLKECE
Volvo Penta5.7GL-A
Volvo Penta5.7GL-B
Volvo Penta5.7GLiPLKDCE
Volvo Penta5.7GLPLKA
Volvo Penta5.7GLPLKD
Volvo Penta5.7GLPLKE
Volvo Penta5.7GLPLKR
Volvo Penta5.7GSiCPLKD
Volvo Penta5.7GSiPBYCCE
Volvo Penta5.7GSiPLKD
Volvo Penta5.7GSiPLKE
Volvo Penta5.7GSiPWTR
Volvo Penta5.7GSPBYC
Volvo Penta5.7GSPEFS
Volvo Penta5.7GSPLKD
Volvo Penta5.7GSPLKE
Volvo Penta5.7GSPWTR
Volvo Penta7.4GiPBYCCE
Volvo Penta7.4GiPLKDCE
Volvo Penta7.4GiPLKECE
Volvo Penta7.4GiPWTR
Volvo Penta7.4GLPLKD
Volvo Penta7.4GLPLKE
Volvo Penta7.4GSiPBYCCE
Volvo Penta7.4GSiPWTR
Volvo Penta8.2GSiPBYCCE
Volvo Penta8.2GSiPWTR

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

DRI-EXCHANGE538112652
MANDOAC165618
MANDOM59819
OUTBOARD MARINE3854182
OUTBOARD MARINE3856600
PRESTOLITE ELECTRIC20130204
REMYRA00126
VOLVO PENTA38541827
VOLVO PENTA3856600-6
VOLVO PENTA3857561
VOLVO PENTA3857561-9
VOLVO PENTA3857813
VOLVO PENTA3860171
WAI GLOBAL12177N