Nokka-akseli WSM 004-520

26,41 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000009298 Osasto: Tuotemerkki:

Nokka-akseli WSM 004-520 vastaa muun muassa OE-numeroita: Sea-Doo 290664040, Sea-Doo 420664041, Sea-Doo 420664042, Sea-Doo 420664043, Sea-Doo 420664044. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,02 kg
Mitat 5 × 5 × 2 cm
Nastojen määrä

3.0 pcs

Venttiilin ohjaustyyppi

New

Paino

0,02 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Nokka-akseli WSM 004-520”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

SEA-DOO290664040
SEA-DOO420664041
SEA-DOO420664042
SEA-DOO420664043
SEA-DOO420664044
SEA-DOO420664045
SEA-DOO420664049

Ristiviitteet

WSM004-520