Potkuriasennussarja SOLAS 17033501

50,78 € Sis. alv 25,5 %

Parsun

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000006622 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17033501. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,241 kg
Mitat 12,5 × 9 × 5 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

YAMAHA

Malli

25-60 HP

Hub type

C

Paino

0,24 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17033501”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä SOLAS SOL17033501 Potkuriasennussarja 17033501 soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
PARSUNF40BEL-D-EFI
PARSUNF40FEL-T-EFI
PARSUNF40FWL-T
PARSUNF50FEL-T-EFI
PARSUNF60BEL-D-EFI
PARSUNF60FEL-T-EFI

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17033501
SOLAS8101133
SOLAS8104133
SOLAS8105133
SOLAS8114133
SOLAS85100001
SOLASCPIN
SOLASYCNT
SOLASYCSP
SOLASYCTW
SOLASYCWS